ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

99 PLN

Zdjęcia:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miejscowość: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona WWW: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.03.30

Szczegóły ogłoszenia:

Zepsuła się kosiarka, a sezon w pełni? Poszukujesz profesjonalnej pilarki spalinowej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, którzy dbają o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Zajmiemy się naprawą sprzętów ogrodniczych i maszyn od producentów wielu marek gwarantując 100-procentowe bezpieczeństwo na podstawie doświadczenia, które urzeczywistniamy non-stop od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. silników: Honda czy GGP. Salon sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz pełną satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. W naszym sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty potrzebne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w okazyjnej cenie zaopatrzyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na firmową witrynę www ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław