Dzisiaj jest: 11.8.2020, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
Ogłoszenie:

Obsługa szkód komunikacyjnych - hoolster.pl

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.09.28 wyświetleń: 46
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Hoolster jest jednym z liderów na rynku firm zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań oraz likwidacją szkód komunikacyjnych. Funkcjonuje na terenie Bielska- Białej oraz w otwartym sąsiedztwie okolicznych miast kraju. Od wielu lat realizuje udane procesy pozyskiwania odszkodowań powypadkowych. Jej oferta oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, natychmiastowym holowaniem na parking, naprawą auta z OC/AC jak również uzyskaniem przez poszkodowanego samochodu zastępczego z OC sprawcy. 
Ponadto złożoność usług zapewnia całkowitą likwidację szkód, obejmującą załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, wprawną wycenę krzywdy, bezpłatną kalkulację jej naprawy oraz jej usunięcie - na https://hoolster.pl można zaznajomić się ze wszystkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję niezawodności oraz indywidualnego rozwiązania problemu. Swoim Kontrahentom umożliwia również skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, które zostały zaniżone. Funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu sprzyjając realną pomocą oraz poradą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko Biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.